1110 250 - 0900

سکه ضد جعل و پک امنیتی زکوین

سکه ضد جعل و پک وکیوم امنیتی زکوین

سکه ضد جعل زکوین

جدید ترین پک امنیتی سکه بانکی 

سکه های امنیتی زکوین

 بالاترین ضرایب امنیتی  سکه های بانکی با مجوز رسمی از اتحادیه طلا و سکه تهران 

پلتفرم هوشمند تاهو

تشخیص اصالت هوشمند سکه

تاهو پلتفرم هوشمند تشخیص اصالت سکه بانکی 

سکه ضد جعل و وکیوم امنیتی زکوین

سه زکوین با بهره مندی از امکانات امنیتی خود در زمینه چاپ ضدجعل و بسته بندی و وکیوم سکه های بانکی طلا، اقدام به تولید وکیوم سکه بهار آزادی و سکه امامی در ابعاد سکه تمام ، نیم و ربع نموده است با مولفه های امنیتی غیر قابل جعل نموده است. یکی از بالاترین ضرایب امنیتی برای خرید سکه های بانکی زکوین با مجوز رسمی از اتحادیه طلا و سکه تهران بزرگ میباشد.
با توجه به زیاد بودن سکه های غیره و تقلبی در بازار سکه زکوین یکی از راه های خرید امن سکه بانکی میباشد.

 

مولفه های امنیتی وکیوم امنیتی سکه طلای زکوین

مولفه های امنیتی سطوح مختلفی در سکه طلای زکوین اعماال میشود. در چاپ کاغذ، با بهره گیری از ویژگی های امنیتی منحصر به فرد شامل کاغذ واتر مارک انحصاری، مرکب امنیتی، طراحی امنیتی، فلورسنتهای مرئی و نامرئی، فیبر نوری و مهر های امنیتی کار جعل را آسان نموده است. 

در سایر سطوح امنیتی سکه زکوین وکیوم سکه طلا ضدجعل به شکلی انجام می شود که امکان باز و بسته کردن و مخدوش کردن آن وجود نداشته باشد و کاغذ و بسته بندی در صورت دستکاری از بین می رود و قابل تشخیص است.

 

عرضه سکه های تضمینی و وکیوم امنیتی زکوین

صرافی سکه زکوین با مجوز رسمی از اتحادیه طلا و سکه ارئه دهنده سکه های بانکی و تضمینی میباشد. سکه های سال 86 امامی در انواع امامی ، نیم و ربع و سکه های سال پائین و بهار آزادی از سکه های تضمینی برای خرید و فروش انواع مسکوکات میباشد. 

 

خرید و فروش سکه های بانکی تضمینی و ضد جعل

قیمت سکه های بانکی صرافی زکوین بر اساس کف قیمت بازار میباشد و برای مشتریان خود قیمت را تضمین مینماید. سپس باید مطمئن شویم که پس از وکیوم شدن جاعل امکان بازکردن و تعویض سکه و بسته بندی مجدد را ندارد. متاسفانه نمونه های موجود در بازار به سادگی قابل باز شدن هستند و جاعل با قرار دادن سکه تقلبی، آن را در بازار می فروشد.

مزایای استفاده از سکه طلای ضد جعل

برای طلاسازان و طلا فروشان استفاده از وکیوم سکه ضدجعل چند مزیت بسیار مهم دارد؛ نخست آنکه جاعلان و سودجویان با جعل و فروش سکه تقلبی با نام آنها امکان زیر سوال بردن صرافی های مورد نظر را نخواهند داشت. مساله ای که باعث کاهش تقاضا و فروش شما می شود.

در وهله دوم در زمینه برندینگ و تبلیغات، برخورداری از وکیوم ضد جعل باعث شهرت و تبلیغات بسیار موثر برای کسب و کار شما خواهد بود و طبیعتا افرادی که چند میلیون تومان هزینه می کنند ترجیح می دهند سکه را از جایی خریداری کنند که تضمین اصالت داشته باشد.

در نهایت مساله تعویض وکیوم سکه قدیمی و تبدیل به پک جدید ضد جعل، یک محل درآمد گسترده برای طلافروشان و صرافی ها خواهد بود و طبیعتا کسانی که زودتر با این نام شناخته شوند سهم بزرگتری از بازار را به خود اختصاص خواهند داد که به دلیل بلند مدت بودن این درآمد، حائز اهمیت است.