1110 250 - 0900

مشاوره سرمایه گذاری طلا

طراحی سبد سرمایه گذاری در طلا و نقره

برای سرمایه گذاری طلا می توان به خرید شمش در اوزان یک کیلویی ، صد گرمی تا وزن های پایین تر اشاره نمود . شمش های سوئیسی و ایرانی هر کدام ویژگی های خاصی را در سبد سرمایه دارا هستند. 

مسکوکات نیز با درصد مشخصی توصیه می شود. مشاوران زکوین تحت لیسانس مراکز سرمایه گذاری آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشند.

انواع شمش طلا

خرید تضمینی با فاکتور

شمش نقره با گواهی اصالت

مسکوکات طلا و سکه

قابل معامله در تمامی مراکز تجاری جهان

کارمزد کمتر نسبت به طلا آب شده

باید از مراکز تجاری دارای جواز خریداری گردد

از فروشنده گواهی اصالت کالا به بخواهید

دومین فلز گرانبها برای سرمایه گذاری

کارمزد کمتر نسبت به طلا آب شده

کارمزد پایین و رقابتی

فاکتور رسمی و گواهی اصالت

مناسب برای سرمایه گذاری بالای سه میلیارد

نقد شوندگی بالا در معاملات

کمترین کارمزد در سبد طلائی سرمایه گذاری

شناسنامه و سند مخصوص شمش

بیشترین فروش طلا برای سرمایه گذاری

تضمین نقد شوندگی در تمامی مراکز تجاری

اصالت و کارت گارانتی محصول

انتقال آسان پول در خرید و فروش

کارمزد پایین معاملاتی

امکان تقلب بالا در انگ درج شده

خرید و فروش به آسانی شمش نیست

مشخص شدن عیار از طریق انگ و سامانه ریگیری

کارمزد پایین نسبت به سایر شمش ها

گارانتی و تضمین اصالت شمش

قابل معامله در اوزان پایین

حباب قیمت بسته به تاریخ ضرب

نوسان حباب تابع سیاست عرضه و تقاضا

ریسک خرید سکه غیره

قابلیت نقد شوندگی بالا

سرمایه گذاری روی طلا

سبدگردانی طلا

با وجود بالا رفتن تورم و پایین آمدن ارزش پولی کشور، سرمایه گذاران همواره به دنبال منبع سرمایه گذاری امن و قابل اعتماد هستند.سرمایه گذاری در طلا به عنوان بهترین روش سرمایه گذاری شناخته میشود. طلا در طولانی مدت ارزش سرمایه را حفظ میکند. همچنین با بالارفتن قیمت طلا ارزش سرمایه ، سرمایه گذار بالا تر میرود و سود قابل توجهی متوجه سرمایه گذار میشود.

سبد سرمایه گذاری به مجموعه ای از داریی ها گفته میشود که برای پایین اوردن ریسک سرمایه گذاری در یک منبع خاص از آن استفاده میشود. سبد سرمایه گذاری طلایی به مجموعه ای از دارایی های طلایی گفته میشود. سرمایه گذار با سرمایه گذاری در مسکوکات مختلف طلا، مانند سکه، شمش سوئیسی، شمش 100 گرمی، طلای آبشده و دیگر مسکوکات طلا ریسک سرمایه گذاری در یک منبع خاص را پایین میاورد و سرمایه گذاری امن و با اصالتی برای خودش رقم میزند.

نقره به دلیل داشتن نوسان قیمتی بالاتر به نسبت طلا برای سرمایه گذاری در فلزات گرانبها از طرف کارشناسان سرمایه گذاری بسیار توصیه میشود. همچنین نقره در صنعت نیز کاربرد دارد و با افزایش رونق تولید سود قابل توجهی به سرمایه گذار میدهد.کارشناسان سرمایه گذاری به اختصاص 30 درصد از سبد سرمایه گذاری فلزات گرانبها به شمش نقره توصیه دارند.

سبد سرمایه گذاری از مسکوکات مختلف طلا تشکیل میشود و انواع مختلف سرمایه گذاری در طلا تخصص کارشناسان سرمایه گذاری میباشد.

مسکوکات مختلف طلا از جمله طلای آبشده، طلای زینتی، سکه، شمش سوئیسی، شمش 50 و 100 گرمی میباشد. چینش هر کدام از مسکوکات طلا و سهم هرکدام در سبد سرمایه گذاری به نسبت مبلغی که مورد سرمایه گذاری است متفاوت است. هرکدام از مسکوکات طلا باید به گونه ای در سبد سرمایه گذاری چیده شود که کمترین ریسک را بر سرمایه، سرمایه گذار اعمال کند.

مشاوره تخصصی در سرمایه گذاری صرفا از طرف کارشناسان با تجربه و متخصص در زمینه طلا انجام میشود. زکوین به همراه مشاوران با تجربه و متخصص ارائه دهنده مشاوره رایگان و تخصصی در زمینه سرمایه گذاری به خریداران کمک میکند سرمایه گذاری امن و تخصصی ای در زمینه طلا و فلزات گرانبها داشته باشند.

زکوین با استفاده از الگوریتم های هوش مصنوعی . استفاده از گوگل بارد (Google Bard) ، میکروسافت کوپایلت (Microsoft Copilot) ، و چت جی پی تی (Chat GPT) نقاط ورود و خروج از بازار طلا و سرمایه گذاری روی انواع طلا مانند سکه ، شمش آب شده را برای مشتریان خود طراحی می کند