1110 250 - 0900

خرید قیمت شمش طلا

شمش طلا یک کیلویی

شمش طلا با خلوص 999.9 

تخصصی ترین مرکز خرید و فروش شمش طلا

بالاترین خریدار شمش طلا و فروش تضمینی شمش یک کیلویی با فاکتور رسمی 

 شمش طلا  1000گرمی با خلوص 999.9

فروش ویژه

فروش تضمینی با سریال نامبر
فروش ویژه

شمش طلا 1 کیلویی 999

4,611,130,000 تومان

برای اطلاع از پرموشن های روزانه تماس بگیرد

شمش طلا 1 کیلویی 999

4,611,130,000 تومان

شمش طلا 1 کیلویی 999 – مولتی برند

4,655,900,000 تومان

شمش طلا 1 کیلویی 995

4,611,130,000 تومان

قیمت شمش طلا یک کیلویی

4,611,130,000 تومان

4,611,130,000 تومان

قیمت شمش یک کیلویی طلا در زکوین به صورت آنلاین ارائه می گردد. خرید و فروش شمش 1 کیلویی برای سرمایه گذاری با کمترین کارمزد معاملاتی با فاکتور رسمی و گواهی اصالت کالا عرضه می گردد .

خرید شمش 1 کیلویی

فروش رسمی

کارت گارانتی

فاکتور رسمی اتحادیه

انواع شمش یک کیلویی

شمش یک کیلویی در قالب شمش با ابعاد 113*51 میلی متر و قطر 10 میلی متر ساخته و در بازار عرضه مشود.که این ابعاد شمش یک کیلویی خرید و حمل و نقل و نگهداری آنرا راحت تر میکند و برای سرمایه گذارانی که میخواهند سرمایه خود را در منبعی کم ریسک و امن سرمایه گذاری کنند گزینه بسیار مناسبی است .

همچنین شمش یک کیلویی با عیار 24 تولید میشود  که  عیار 24 همان 999.9 است که تکنولوژی ضرب آن تنها در دست برند pamp  سوئیس است و شمش هایی با استاندارد جهانی تولید میکند که در تمام دنیا شناخته شده است و در خارج از کشور نیز نیاز به اصالت سنجی مجدد ندارد و به آسانی معامله میشود . شمش های یک کیلویی 24 عیار بازار در صورتی که تولید کشور سوئیسی نباشد با عیار 995 معامله میشوند وبه نسبت شمش سوئیسی کارمزد پایین تری دارند و برای سرمایه گذاری گزینه مناسبی هستند.

خرید شمش یک کیلویی برای سرمایه گذاری

طلا به دلیل حفظ ارزش خود در تمام شرایط گزینه بسیار مناسبی برای  سرمایه گذاری و حفظ ارزش پول  برای سرمایه گذاران است.

یکی از بهترین گزینه هایی که میتوانیم برای حفظ ارزش پول خود انتخاب کنید شمش طلای یک کیلویی است. زیرا به نسبت باقی وزن های شمش طلا دارای کارمزد کمتر و به صرفه تری است . و همچنین حجم آن برای نگهداری و جابجایی بسیار مناسب بوده و از نظر امنیت نیز نگهداری آسانتری دارد به همین دلیل مورد استقبال سرمایه گذاران میباشد.

برای سرمایه گذاری در مبلغ بلای 500 میلیون تومان خرید شمش یک کیلویی از طرف کارشناسان سرمایه گذاری توصیه میشود .

در خصوص سبد سرمایه گذاری طبق پیشنهاد متخصصین بازار سرمایه بایستی حداقل 40 درصد از سرمایه شما در قالب طلا ذخیره و خریداری گردد که شمش یک کیلویی در  سبد سرمایه گذاری از اولویت بالایی برخوردار میباشد.

با خرید شمش یک کیلویی سرمایه گذاران میتوانند به راحتی میزان قابل توجهی از سرمایه خود را در منبع معتبری سرمایه گذاری کنند و با نوسان ارزش پولی نگران ضرر در سرمایه خود نباشند.

نحوه خرید رسمی و  فاکتورسمی شمش یک کیلویی

خرید شمش یک کیلویی  با فاکتور رسمی یکی از مواردی است که سرمایه گذاران اهمیت فراوانی به آن میدهند زیرا نشان از اعتبار و اصالت  شمش 1 کیلویی است  و فروش آن را نیز آسان تر میکند ، خرید شمش یک کیلویی با فاکتور رسمی تنها با خرید شمش 1 کیلویی از مراکز معتبر امکان پذیر است ، مراکز معتبری که دارای مجوز اتحادیه طلا و سکه صراف تهران  هستند و به همراه شمش یک کیلویی فاکتور رسمی صادر میکنند و اطلاعات شمش یک کیلویی خریداری شده توسط سرمایه گذار را به صورت دقیق در فاکتور رسمی شمش یک کیلویی ثبت میکنند.

تفاوت خرید شمش با خرید سکه 

سکه به عنوان یکی از مسکوکات طلا علاوه بر ارزش طلایی خود دارای حباب نیز میباشد که اسم دیگر آن ارزش ضرب سکه  توسط بانک مرکزی است . حباب سکه عامل اصلی  وجود سکه های غیره بانکی در بازار است ، سکه غیره به سکه ای اطلاق میشود که توسط بانک مرکزی ضرب نشده باشد. هر چه میزان حباب سکه به دلایلی مانند عدم ضرب با توجه به نیاز بازار ، بالا رود ریسک خرید سکه های غیره در بازاربیشتر میشود . تشخیص سکه های بانکی از سکه های غیره نیز  تنها برای کارشناسان رسمی اتحادیه ممکن است. سکه دارای حباب و کارمزد خرید و فروش همزمان با هم میباشد.

شمش یکی دیگر از مسکوکات طلا است که بدون حباب قیمتی است  و صرفا دارای مقدار کمی کارمزد میباشد . شمش در مقایسه با سکه دارای حباب نمیباشد و به همین دلیل توسط  کارشناسان سرمایه گذارای بسیار  توصیه میشود. تشخیص اصالت شمش های یک کیلویی نسبت به انواع سکه در بازار بسیار  راحت تر بوده که دلیل اصلی آن عدم وجود حباب در ساختار قیمتی آن میباشد که باعث میشود ریسک خرید شمش های تقلبی بسیار پایین بیاید . کارمزد انواع شمش متفاوت بوده و شمش یک کیلویی دارای رقابتی ترین کارمزد در میان سایر اوزان شمش  میباشد و از این جهت نسبت به خرید سکه دارای ارجحیت بیشتری است . وجود شمش 1 کیلویی در سبد سرمایه گذاری طلایی به نظر کارشناسان از الزامات هر سبد سرمایه گذاری ای است .

 

مقایسه شمش یک کیلویی با طلای آبشده

به یک قطعه طلای بدون شکل و قالب معین که عیار آن نیز  مشخص نیست و دارای انگ میباشد، طلای آب شده میگویند که اطلاعات انگ آن مشخص کننده عیار آن میباشد که معمولا بین 700 تا 990 متغیر میباشد و در سامانه ریگیری ثبت میشود.

خرید و فروش طلای آب شده دارای ممنوعیت قانونی  میباشد و صرفا مختص فعالان صنفی طلا و جواهر میباشد. فروش آن بدون فاکتور رسمی برای مصرف کننده نهایی بوده و تشخیص اصالت آن برای خریداران میسر نبوده. طبق قوانین اتحادیه های صنفی طلا و مسکوکات طلا هر گونه فروش و معامله طلای آب شده به غیر از اعضای صنف و دارندگان جواز ، دارای ممنوعیت قانونی است.

از معایت خرید طلای آب شده میتوان به ممنوعیت خرید و فروش و عدم ماندگاری اطلاعات انگ در سامانه های ریگیری برای عموم اشاره نمود. همچنین مشخص نبودن عیار در طلای آب شده و شکل ظاهری آن که معمولا به صورت مفتول یا اشکال غیر هندسی میباشد نیز از معایب خرید طلای آب شده میباشد.

از معایب طلای ابشده میتوان به مشخص نبودن  عیار ان اشاره کرد از دیگر معایب ان ممنوع بودن خرید و فروش برای عموم است که تنها فروختن ان به اصناف و دارندگان مجوز مجاز است از دیگر معایب طلای آبشده میتوان به  فروش بدون فاکتور آن اشاره کرد  اما شمش یک کیلویی با فاکتور و عیار مشخص معامله میشود و خرید و فروش ان بسیار راحت است و سرمایه گذاران میتوانند با خیال اسوده برای حفظ ارزش پول خود این شمش هارا خریداری و نگهداری کنند و هیچ مگرانی از بابت فروش ان نداشته باشند.

 

تفاوت خرید شمش با طلای دست دوم

طلای دست دوم یا کارکرده  طلایی است که قبلا توسط دیگری خریداری شده و پس از استفاده یا نگه‌داری دوباره برای فروش گذاشته شده است. طلای دست دوم به دلایل مختلفی خریداری می‌شود. عده زیادی این نوع طلا را برای سرمایه گذاری خریداری می‌کنند و عده‌ای نیز طلاهای دست دوم خوش‌ظاهر را که بعضا تفاوتی با طلای نو ندارند را به عنوان زیورآلات استفاده می‌کنند. طلای دست دوم از اجرت بسیار پایینی برخوردار است و  به همین دلیل یکی از گزینه هایی است که سرمایه گذاران برای سبد سرمایه گذاری طلایی خودشان از ان استفاده میکنند.اما یکی از ریسک های خرید طلای دست دوم این است که اگر از فروشنده معتبر خریداری نشود ممکن است با اجرت طلای نو فروخته شود.

نکته قابل توجه در خصوص کارمزد شمش یک کیلویی ، کارمزد کمتر آن نسبت به طلای دست دوم است. دلیل ارجحیت اصلی خرید شمش 1 کیلویی نیز برای سرمایه گذاری نسبت به خرید طلای دست دوم اصالت و شناسنامه آن میباشد. شمش یک کیلویی اگر از مراکز و فروشندگان معتبری خریداری شود که دارای مجوز از اتحادیه طلا و سکه هستند خریدی امن را برای سرمایه  گذار فراهم میکند . خرید طلای دست دوم به دلیل عدم احراز اصالت طلا برای سرمایه گذاری توصیه نمیشود و در مقایسه با انواع شمش ها ، شمش یک کیلویی  دارای کارمزد رقابتی تری میباشد و امکان معامله و خرید و فروش شمش یک کیلویی به مراتب راحت تر از طلای دست دوم است.

نحوه نگهداری شمش یک کیلویی

شمش یک کیلویی شرایط نگهدار بسیار اسانی دارد، و این آسانی شرایط به دلیل ظاهر ان است که به صورت شمش است نگهداری شمش یک کیلویی تنها چند نکته کوچک از قبیل اینکه در جای امن و غیر قابل دسترس نگهداری شود و جسم سنگینی روی ان قرار نگیرد و مورد ضربه و سابیدگی هم نباشد دارد که نکات بسیار جزئی هستند که با رعایت این نکات سرمایه گذار میتواند سرمایه خود را در امن ترین حالت خودش نگه دارد.