1110 250 - 0900

خرید قیمت شمش طلا

شمش طلا ۱۰۰ گرمی

شمش طلا ۱۰۰ گرمی با کمترین کارمزد و ضمانت اصالت شمش

تخصصی ترین مرکز خرید و فروش شمش ۱۰۰ و ۵۰ گرمی

 فروش تضمینی شمش صد و پنجاه گرمی با فاکتور رسمی 

فروش ویژه

فروش تضمینی با سریال نامبر
فروش ویژه

شمش ۱۰۰ گرمی زکوین | ZCOIN

۵۱۹,۴۶۰,۰۰۰ تومان

برای اطلاع از پرموشن های روزانه تماس بگیرد

خرید قیمت شمش طلا

شمش طلا ۵۰گرمی

شمش طلا ۵۰ گرمی با کمترین کارمزد و ضمانت اصالت شمش

تخصصی ترین مرکز خرید و فروش شمش ۱۰۰ و ۵۰ گرمی

 فروش تضمینی شمش صد و پنجاه گرمی با فاکتور رسمی 

فروش ویژه

فروش تضمینی با سریال نامبر
فروش ویژه

شمش ۵۰ گرمی زکوین | ZCOIN

۲۶۰,۴۹۰,۰۰۰ تومان

خرید شمش توله ۱۰۰ گرمی زکوین

از پرفروش ترین شمش طلا می توان به شمش صد گرمی یا توله شمش طلا اشاره کرد که با کمترین کارمزد و ضمانت و اصالت کالا به فروش می رسد. zcoin goldbar 100 gr 

خرید شمش ۱۰۰ گرمی در اقتصاد تورمی

شمش ۱۰۰ گرمی که بعضا به آن توله شمش نیز می گویند جزو پر فروش ترین مسکوکات طلا محسوب می شود . شمش ۱۰۰ گرمی برای سرمایه گذاری به دلیل اصالت و کارمزد کم آن دارای اهمیت می باشد 

شمش ۱۰۰ گرمی زکوین zcoin

شمش صد گرمی زکوین دارای کد ساخت اداره استاندارد a31 می باشد و با عیار ۹۹۵ و ضرب امنیتی و شماره سریال یکتا با گواهی ضمانت طلا و گارانتی خرید عرضه می شود .

شمش ۱۰۰ گرمی های رنک hyrank

شمش ۱۰۰ گرمی های رنک با عیار ۹۹۵  و با آرم تجاری hyrank و نشان استاندارد به صورت تضمینی با فاکتور رسمی ارائه و عرضه می گردد 

طلای آب شده به طلایی گفته می شود که عیار مشخص ندارد و اطلاعات آن از طریق انگ مشخص می شود  و ظاهر آن بدون قالب و شکل مشخص می باشد .

شمش طلا 100 گرمی های رنک

شمش طلا ۲۴ عیار ۱۰۰ گرمی

شمش ۱۰۰ گرمی زکوین | ZCOIN

۵۱۹,۴۶۰,۰۰۰ تومان

شمش ۱۰۰ گرمی زلاتو | Zellato

۵۲۱,۰۲۰,۰۰۰ تومان

شمش ۱۰۰ گرمی گلستانه | Golestaneh

۵۱۹,۴۷۰,۰۰۰ تومان

شمش ۱۰۰ گرمی خانه سکه |Khane Seke

۵۱۹,۹۷۰,۰۰۰ تومان

شمش ۱۰۰ گرمی سوئیسی پمپ|PAMP

۵۳۵,۹۹۰,۰۰۰ تومان

شمش ۱۰۰ گرمی های رنک | HyRank

۵۲۰,۹۷۰,۰۰۰ تومان

شمش ۱۰۰ گرمی پارسیس | Parsis

۵۲۰,۴۶۳,۰۰۰ تومان

قیمت شمش ۱۰۰ گرمی ۲۴ عیار همواره جز یکی از پر معامله ترین شمش های بازار طلا می باشد . فروش شمش صد گرمی با فاکتور رسمی و گارانتی خرید شمش و گواهی اصالت کالا برای سرمایه گذاری توصیه می شود . 

فروش شمش ۱۰۰ گرمی

خرید آنلاین شمش ۱۰۰ گرمی

گواهی اصالت

فاکتور رسمی اتحادیه

شمش طلا ۲۴ عیار ۵۰ گرمی

شمش ۵۰ گرمی زکوین | ZCOIN

۲۶۰,۴۹۰,۰۰۰ تومان

شمش ۵۰ گرمی زلاتو | Zellato

۲۶۰,۲۴۰,۰۰۰ تومان

شمش ۵۰ گرمی گلستانه | Golestaneh

۲۵۹,۶۹۰,۰۰۰ تومان

شمش ۵۰ گرمی خانه سکه |Khane Seke

۲۶۰,۶۱۰,۰۰۰ تومان

شمش ۵۰ گرمی سوئیسی پمپ | PAMP

۲۷۳,۰۱۰,۰۰۰ تومان

شمش ۵۰ گرمی های رنک | HyRank

۲۶۰,۴۶۰,۰۰۰ تومان

شمش ۵۰ گرمی پارسیس | Parsis

۲۶۰,۴۸۲,۰۰۰ تومان

قیمت شمش ۵۰ گرمی ۲۴ عیار همواره جز یکی از پر معامله ترین شمش های بازار طلا می باشد . فروش شمش صد گرمی با فاکتور رسمی و گارانتی خرید شمش و گواهی اصالت کالا برای سرمایه گذاری توصیه می شود . 

فروش شمش ۵۰ گرمی

خرید آنلاین شمش ۵۰ گرمی

گواهی اصالت

فاکتور رسمی اتحادیه

قیمت شمش طلا ۲۴ عیار ۱۰۰ گرمی

۵۱۹,۴۶۰,۰۰۰ تومان

۵۲۱,۰۲۰,۰۰۰ تومان

۵۱۹,۴۷۰,۰۰۰ تومان

۵۱۹,۹۷۰,۰۰۰ تومان

۵۳۵,۹۹۰,۰۰۰ تومان

۵۲۰,۹۷۰,۰۰۰ تومان

۵۲۰,۴۶۳,۰۰۰ تومان

قیمت شمش طلا ۲۴ عیار ۵۰ گرمی

۲۶۰,۴۹۰,۰۰۰ تومان

۲۶۰,۲۴۰,۰۰۰ تومان

۲۵۹,۶۹۰,۰۰۰ تومان

۲۶۰,۶۱۰,۰۰۰ تومان

۲۷۳,۰۱۰,۰۰۰ تومان

۲۶۰,۴۶۰,۰۰۰ تومان

۲۶۰,۴۸۲,۰۰۰ تومان

خرید شمش ۱۰۰ گرمی برای سرمایه گذاری به دلیل پاین بودن کارمزد شمش ۱۰۰ گرمی نسبت به وزن های دیگر شمش مورد توصه کارشناسان سرمایه گذاری میباشد.

شمش ۱۰۰ گرمی به دلیل ابعاد استانداردی که دارد نگهداری آنرا آسان میسازد و فرصت سرمایه گذاری ای امن را به سرمایه گذار میدهد.

 یکی از دلایل پرفروش بودن شمش ۱۰۰ گرمی قیمت ان است، زیرا نسبت به شمش های دیگر داخل بازار  دارای کارمزد بسیار کمتری میباشد. این کارمزد کم شمش ۱۰۰ گرمی باعث میشود تا سرمایه گذاران تمایل بیشتری نسبت به خرید شمش ۱۰۰ گرمی داشته باشند.

از موارد دیگری که شمش ۱۰۰ گرمی را میان سرمایه گذاران محبوب تر میکند سهولت در نگهداری شمش ۱۰۰ گرمی است. وزن و ابعاد استاندارد شمش ۱۰۰ گرمی این امکان را به سرمایه گذار میهد تا برای حمل و نگهداری شمش ۱۰۰ گرمی به مشکل بر نخورد. 

اختلاف قیمت خرید و فروش کارمزد نامیده میشود. به صورت کلی کارمزد شمش از سایر مسکوکات طلا پایین تر است. شمش ۱۰۰ گرمی دارای کارمزد به صرفه و منطقی ای به نسبت دیگر وزن های شمش طلا است.همچنین شمش ۱۰۰ گرمی کارمزد بسیار پایین تری نسبت به طلای دست دوم و سایر مسکوات طلا دارد. کارمزد کم شمش ۱۰۰ گرمی این شمش را به گزینه ای مناسب برای سرمایه گذاری بدل میکند.کارمزد تقریبی شمش ۱۰۰ گرمی حدود ۳ درصد میباشد

طلای دست دوم یا کارکرده  طلایی است که قبلا توسط دیگری خریداری شده و پس از استفاده دوباره برای فروش گذاشته میشود. طلای دست دوم از اجرت بسیار پایینی برخوردار است و  به همین دلیل یکی از گزینه هایی است که سرمایه گذاران برای سبد سرمایه گذاری طلایی خودشان از ان استفاده میکنند. خرید طلای دست دوم شامل ۷ درصد سود مغازه دار مشود همچنین هنگام خرید طلای ۷۵۰ را ۷۴۰ خریداری میکنند که در نهایت شامل ۱۰ درصد کارمزد میشود. شمش ۱۰۰ گرمی بر خلاف طلای دست دوم از کارمزد بسیار پایینی برخوردار است و درهنگام فروش عیار طلا آن پایین تر حساب نمیشود. امکان تقلب در طلای دست دوم بسیار بالاست اما در شمش طلای ۱۰۰ گرمی امکان تقلب وجود ندارد.

سکه به عنوان یکی از مسکوکات طلا برای سرمایه گذاری بسیار میان سرمایه گذاران محبوب است یکی از دلایل محبوب بودن سکه در میان سرمایه گذاران قابلیت نقدشوندگی بدون محدودیت سکه است. قیمت سکه شامل حباب قیمتی میباشد. حباب سکه اختلاف ارزش طلایی سکه با قیمت معاملاتی آن میباشد. حباب سکه دلیل وجود سکه های غیره داخل بازار است و با بالارفتن حباب سکه ریسک خرید سکه غیره نیز افزایش پیدا میکند.

 قیمت شمش طلای ۱۰۰ گرمی شامل حباب نمیشود و صرفا دارای مقدار کمی کارمزد است. عدم وجود حباب قیمتی برای شمش ۱۰۰ گرمی توجه سرمایه  گذاران را به این شمش طلا جلب کرده است. علاوه بر آن تشخیص اصالت شمش ۱۰۰ گرمی از سکه بسیار آسان تر است.   کارمزد انواع شمش متفاوت بوده و شمش صد گرمی دارای رقابتی ترین کارمزد است. از این جهت نسبت به خرید سکه دارای ارجحیت میباشد. وجود شمش ۱۰۰ گرمی در سبد سرمایه گذاری طلایی به نظر کارشناسان از الزامات میباشد.

به یک قطعه طلای بدون شکل و قالب معین که عیار آن نیز  مشخص نیست و دارای انگ میباشد، طلای آب شده میگویند که اطلاعات انگ آن مشخص کننده عیار آن است. فروش طلای اب شده برای عام مردم بدون فاکتور رسمی است و تشخیص اصالت آن برای خریداران میسر نیست .

طبق قوانین اتحادیه های صنفی طلا و مسکوکات طلا هر گونه فروش و معامله طلای آب شده به غیر از اعضای صنف و دارندگان جواز ، دارای ممنوعیت قانونی میباشد.

خرید و فروش شمش صد گرمی در تمامی مراکز تجاری امکان پذیر است ولی طلای آب شده را فقط میتوان به فروشنده ای که آنرا فروخته است معامله نمود.

امکان تقلب در طلای آب شده بسیار بیشتر از شمش میباشد.

 از دیگر معایب طلای ابشده میتوان به مشخص نبودن  عیار ان اشاره کرد وهمانطور که گفته شد  ممنوعیت خرید و فروش آن برای عموم. در مقابل طلای آبشده  شمش ۱۰۰ گرمی با فاکتور رسمی و عیار مشخص معامله میشود. خرید و فروش شمش ۱۰۰ گرمی بسیار راحت است و سرمایه گذاران میتوانند با خیال اسوده برای حفظ ارزش پول خود این شمش هارا خریداری و نگهداری کنند .

شمش ۱۰۰ گرمی شرایط نگهداری بسیار اسانی دارد. این آسانی شرایط به دلیل ظاهر شمش ۱۰۰ گرمی  است که به صورت توله شمش میباشد. نگهداری شمش صد گرمی تنها چند نکته ظریف، از قبیل اینکه در جای امن و غیر قابل دسترس نگهداری شود و جسم سنگینی روی ان قرار نگیرد و مورد ضربه و سابیدگی هم نباشد دار.د که نکات بسیار جزئی هستند.

با رعایت این نکات سرمایه گذار میتواند سرمایه خود را به آسانی و در شرایطی امن نگهداری کند

از نکاتی که باید هنگام خرید شمش ۱۰۰ گرمی به آن اشاره کرد فاکتور رسمی شمش ۱۰۰ گرمی است. خرید شمش ۱۰۰ گرمی با فاکتور رسمی تنها با خرید شمش صد گرمی از فروشندگان دارای مجوز رسمی از اتحادیه میسر میباشد .

صدور فاکتور رسمی به همراه شمش ۱۰۰ گرمی و درج سریال نامبر شمش طلا در فاکتور نشان از گارانتی و تضمین اصالت شمش صد گرمی است و تنها در شرایطی امکان خرید رسمی شمش ۱۰۰ گرمی وجود دارد که شمش صد گرمی از واحد های تجاری دارای مجوز رسمی از اتحادیه  خریداری شود.

شمش طلای  ۱۰۰ گرمی زکوین از طلای ۲۴ عیار و با اصالت ساخته و ضرب میشود. شمش طلای صد گرمی Zcoin  دارای کد استاندارد است و به همراه کارت گارانتی و  فاکتور رسمی ارائه میشود. زکوین با ارائه فاکتور رسمی و کارت گارانتی اعتبار و اصالت شمش طلای خود را تضمین میکند و سرمایه گذاران میتوانند با خیال راحت سرمایه خود را  در شمش طلای ۱۰۰ گرمی زکوین سرمایه گذاری کنند.

 امنیت شمش طلای۱۰۰ گرمی  زکوین  در بستر بلاک چین تعریف شده است.

 شمش صد گرمی  زکوین تحت لایسنس شرکت سوئیسی میباشد و امکان انتقال آن در بستر بلاک چین از طریق رمزارزها وجود دارد.

شمش طلای ۱۰۰ گرمی گلستانه از اوزان استاندارد شمش طلا است. شمش طلای صد گرمی گلاستانه از شمش های معتبر و محبوب شمش ۱۰۰ گرمی در بازار است و به آسانی در تمام کشور قابل معامله میباشد. شمش طلی ۱۰۰ گرمی گلستانه به همراه فاکتور رسمی و گارانتی اصالت طلا ارائه میشود.

شمش ۱۰۰ گرمی پارسیس از برند های معروف در شمش ۱۰۰ گرمی است. شمش صد گرمی پارسیس دارای کارمزد پایین تری نسبت به دیگر اوزان شمش طلا میباشد.

شمش ۱۰۰ گرمی پارسیس از طلای ۲۴ عیار ساخته شده است و به همراه فاکتور رسمی و شماره سریال یکتا ارائه میشود.خرید و فروش شمش ۱۰۰ گرمی پارسیس مانند دیگر برند های شمش صد گرمی بسیار آسان است و سرمایه گذاران هر زمانی که تمایل داشته باشند میتوانند شمش ۱۰۰ گرمی پارسیس را به فروش برسانند.

شمش ۱۰۰ گرمی های رنک از معتبر ترین شمش های ۱۰۰ گرمی موجود در بازار میباشداین شمش صد گرمی از طلای ۲۴ عیار خالص تولید میشوند.

امکان خرید شمش ۱۰۰ گرمی های رنک با فاکتور رسمی و گارانتی اصالت کالا از واحد های تجاری دارای جواز رسمی از اتحادیه امکان پذیر است.

برند زلاتو از تولید کنندگان شمش طلا در کشور میباشد و دارای استاندارد بوده و قیمت آن بر اساس شمش ۱۰۰ گرمی جزو شمش های  ۱۰۰ گرمی مورد تائید بازار میباشد.

شمش ۱۰۰ گرمی سوئیسی معتبر ترین شمش در تمام دنیا است و از طلای ۹۹۹٫۹ ساخته میشود . شمش سوئیسی ۱۰۰ گرمی در تمام دنیا قابلیت معامله دارد و به آسانی از کشور خارج میشود.

خرید شمش سوئیسی ۱۰۰ گرمی تنها در صورتی توصیه میشود که از مراکز معتبر تجاری دارای جواز انجام شود و همراه شمش ۱۰۰ گرمی سوئیسی  فاکتور رسمی صادر شود و شماره سریال روی پک شمش سوئیسی صد گرمی داخل فاکتور درج شود.

خرید شمش  ۵۰ گرمی برای سرمایه گذاری به دلیل پایین بودن کارمزد آن نسبت به وزن های دیگر شمش مورد توصیه کارشناسان سرمایه گذاری میباشد.

شمش ۵۰  گرمی به دلیل ابعاد استانداردی که دارد نگهداری بسیار آسان تری نسبت به دیگر وزن های شمش طلا و فرصت سرمایه گذاری ای امن را به سرمایه گذاران میدهد.

وجود اصالت بالا، نگهداری آسان و کارمزد بسیار مناسب شمش ۵۰ گرمی این شمش را به بهترین گزینه برای سرمایه گذاری بدل کرده است

 از دلایل پرفروش بودن شمش ۵۰  گرمی میتوان به  قیمت و کارمزد آن  اشاره کرد، شمشم پنجاه گرمی نسبت به شمش های دیگر داخل بازار کارمزد بسیار کمتری دارد . کارمزد کم شمش ۵۰ گرمی باعث میشود تا سرمایه گذاران تمایل بیشتری به خرید شمش ۵۰ گرمی تا دیگر اوزان شمش طلا داشته باشند .

از نکات دیگری که  سرمایه گذاری در شمش ۵۰ گرمی را برای سرمایه گذاران مطلوب میسازد سهولت در نگهداری شمش ۵۰ گرمی است. وزن و ابعاد شمش ۵۰ گرمی این امکان را به سرمایه گذار میدهد تا برای حمل و نگهداری شمش ۵۰ گرمی مشکلی نداشته باشد و سرمایه گذاری امنی در شمش طلا داشته باشد.

اختلاف قیمت خرید و فروش  شمش طلا کارمزد نامیده میشود. به صورت کلی کارمزد شمش از سایر مسکوکات طلا پایین تر است. شمش ۵۰  گرمی دارای کارمزد به صرفه و منطقی ای به نسبت دیگر وزن های شمش طلا است.

بر خلاف تصور عموم که فکر میکنند شمش ۵۰ گرمی کارمزد بالاتری نسبت به شمش ۱۰۰ گرمی دارد ، اما در بسیاری از مواقع شمش ۵۰ گرمی دارای  کارمزدی هم اندازه شمش ۱۰۰ گرمی میباشد. کارمزد یکسان شمش ۵۰ گرمی با شمش ۱۰۰ گرمی این امکان را به سرمایه گذار میدهد که سرمایه خود را در دو یا چند شمش پنجاه گرمی سرمایه گذاری کند. در این صورت در زمان نیاز به فروش مجبور به فروش ۱۰۰ گرم شمش طلا نیست. سرمایه گذار با این روش میتواند به مقدار نیاز خود شمش طلای ۵۰ گرمی را نقد کند.کارمزد تقریبی شمش ۵۰ گرمی حدود ۳ درصد میباشد.

شمش ۵۰ گرمی شرایط نگهداری بسیار اسانی دارد. از آنجایی که شمش ۵۰ گرمی به صورت توله شمش  تولید میشود نگهداری آن نیز با سهولتت  همراه است. نگهداری شمش صد گرمی تنها چند نکته ظریف، از قبیل اینکه در جای امن و غیر قابل دسترس نگهداری شود و جسم سنگینی روی ان قرار نگیرد و مورد ضربه و سابیدگی هم نباشد دار.د که نکات بسیار جزئی هستند.

با رعایت این نکات سرمایه گذار میتواند سرمایه خود را به آسانی و در شرایطی امن نگهداری کند.

طلای دست دوم یا کارکرده طلایی است که قبلا توسط خریداری شده و پس از استفاده دوباره برای فروش گذاشته میشود. طلای دست دوم از اجرت بسیار پایینی برخوردار است و  به همین دلیل یکی از گزینه هایی است که سرمایه گذاران برای سبد سرمایه گذاری طلایی خودشان از آن استفاده میکنند. خرید طلای دست دوم شامل ۷ درصد سود مغازه دار میشود همچنین هنگام خرید طلای ۷۵۰ را ۷۴۰ خریداری میکنند که در نهایت ۱۰ درصد کارمزد محاسبه میشود. شمش ۵۰  گرمی در مقایسه با طلای دست دوم از کارمزد بسیار پایین تری برخوردار است و درهنگام فروش عیار طلای آن پایین تر حساب نمیشود. همچنین امکان تقلب در طلای دست دوم بسیار بالاست ولی در شمش طلای ۵۰  گرمی امکان تقلب وجود ندارد. تشخیص اصالت شمش ۵۰ گرمی نیز از طلای دست دوم بسیار آسان تر است.

سکه به عنوان یکی از مسکوکات طلا برای سرمایه گذاری بسیار میان سرمایه گذاران محبوب است. یکی از دلایل محبوب بودن سکه در میان سرمایه گذاران قابلیت نقدشوندگی بدون محدودیت سکه و همچنین وجه رایج کشور محسوب شدن آن است. قیمت سکه شامل مقداری حباب قیمتی میباشد. حباب سکه  همان اختلاف ارزش طلایی سکه با قیمت معاملاتی آن میباشد. حباب سکه یکی از اصلی ترین دلایل وجود سکه های غیره داخل بازار است و با بالارفتن حباب سکه ریسک خرید سکه غیره نیز افزایش پیدا میکند.

 قیمت شمش طلای ۵۰  گرمی شامل حباب نیست و صرفا دارای مقدار کمی کارمزد میباشد. عدم وجود حباب قیمتی برای شمش ۵۰  گرمی توجه سرمایه  گذاران را به این شمش طلا جلب کرده است. علاوه بر آن تشخیص اصالت و اعتبار شمش ۵۰ گرمی از سکه بسیار آسان تر است.   کارمزد انواع شمش متفاوت بوده و شمش پنجاه گرمی دارای رقابتی ترین کارمزد است. از این جهت نسبت به خرید سکه دارای ارجحیت بیشتری است. وجود شمش ۵۰ گرمی در سبد سرمایه گذاری طلایی به نظر کارشناسان از الزامات سبد سرمایه گذاری میباشد.

طلای آبشده یک قطعه طلای بدون شکل و قالب معین است که عیار آن نیز  مشخص نیست و صرفا دارای انگ میباشد، اطلاعات انگ آن مشخص کننده عیار آن است. فروش طلای اب شده برای عامه مردم بدون فاکتور رسمی انجام میشود و تشخیص اصالت آن برای خریداران میسر نیست. طبق قوانین اتحادیه های صنفی طلا و مسکوکات طلا هر گونه فروش و معامله طلای آب شده به غیر از اعضای صنف و دارندگان جواز ، دارای ممنوعیت قانونی میباشد.

خرید و فروش شمش صد گرمی در تمامی مراکز تجاری امکان پذیر است، اما طلای آب شده را تنها میتوان به فروشنده ای که طلای آبشده از او خریداری شده است فروخت.

امکان تقلب در عیار طلای آب شده نیز  بسیار بالا تر از شمش است.

 از انواع معایب طلای ابشده میتوان به مشخص نبودن عیار ان اشاره کرد وهمانطور که گفته شد  ممنوعیت خرید و فروش آن برای عموم است که برای سرمایه گذاران مشکل ایجاد میکند . در مقابل طلای آبشده  شمش ۵۰ گرمی با فاکتور رسمی و عیار هک شده روی آن معامله میشود. خرید و فروش شمش ۵۰ گرمی بسیار راحت است و سرمایه گذاران میتوانند با خیال اسوده برای حفظ ارزش پول خود این شمش را خریداری و نگهداری کنند .

از نکاتی که باید هنگام خرید شمش ۵۰ گرمی به آن اشاره کرد فاکتور رسمی شمش ۵۰ گرمی است. خرید شمش ۵۰ گرمی با فاکتور رسمی تنها با خرید شمش پنجاه  گرمی از فروشندگان معتبر و واحد های تجاری دارای مجوز رسمی از اتحادیه میسر میباشد .

صدور فاکتور رسمی به همراه شمش ۵۰ گرمی و درج سریال نامبر یکتا شمش طلا در فاکتور نشان از گارانتی و تضمین اصالت شمش پنجاه گرمی میباشد و تنها در شرایطی امکان خرید رسمی شمش ۵۰ گرمی وجود دارد که شمش پنجاه  گرمی از واحد های تجاری دارای مجوز رسمی از اتحادیه  خریداری شود نه واحد های دفتری بدون مجوز .

شمش طلای  ۵۰ گرمی زکوین از طلای ۲۴ عیار یا همان ۹۹۵  و با اصالت ساخته و ضرب میشود. شمش طلای پنجاه گرمی Zcoin  دارای کد استاندارد است و به همراه کارت گارانتی و  فاکتور رسمی ارائه میشود. زکوین با ارائه فاکتور رسمی و کارت گارانتی اعتبار و اصالت شمش طلای خود را تضمین میکند و سرمایه گذاران میتوانند با خاطری آسوده سرمایه خود را  در شمش طلای ۵۰ گرمی زکوین سرمایه گذاری کنند.

 امنیت شمش طلای پنجاه گرمی زکوین در بستر بلاک چین تعریف شده و شمش صد گرمی  زکوین تحت لایسنس شرکت سوئیسی میباشد. امکان انتقال شمش ۵۰ گرمی زکوین در بستر بلاک چین از طریق رمزارزها وجود دارد.

شمش طلای ۵۰ گرمی گلستانه از اوزان استاندارد و اصلی شمش طلا است. شمش طلای صد گرمی گلستانه از شمش های محبوب شمش ۵۰ گرمی در بازار است و به آسانی در تمام کشور قابل معامله میباشد. شمش طلای ۵۰ گرمی گلستانه به همراه فاکتور رسمی و گارانتی اصالت طلا ارائه میشود.

شمش ۵۰  گرمی برند پارسیس از برند های معروف  و معتبر شمش ۵۰ گرمی است. شمش پنجاه گرمی پارسیس دارای کارمزد پایین تری نسبت به دیگر اوزان شمش طلا میباشد.

شمش ۵۰ گرمی پارسیس از طلای ۲۴ عیار ضرب شده است و به همراه فاکتور رسمی و سریال نامبر یکتا ارائه میشود. خرید و فروش شمش ۵۰ گرمی پارسیس مانند دیگر برند های شمش پنجاه  گرمی بسیار آسان است و سرمایه گذار هر زمانی که تمایل داشته باشند میتوانند شمش ۵۰ گرمی پارسیس را به فروش برسانند.

شمش ۵۰ گرمی های رنک از معتبر ترین شمش های ۵۰ گرمی موجود در بازار میباشد این شمش پنجاه گرمی از طلای ۲۴ عیار خالص تولید میشوند.

 همچین امکان خرید شمش ۵۰ گرمی های رنک با فاکتور رسمی و گارانتی تضمین اصالت کالا از واحد های تجاری دارای جواز رسمی از اتحادیه امکان پذیر میباشد.

برند زلاتو از تولید کنندگان شمش طلا در کشور میباشد و دارای استانداردهای بالایی میباشد همچنین قیمت آن بر اساس با بصرفه ترین کارمزد در بازار تعیین میشود.

شمش ۵۰ گرمی سوئیسی معتبر ترین شمش در تمام دنیا است و از طلای ۹۹۹٫۹ ساخته میشود. شمش سوئیسی ۵۰ گرمی در تمام دنیا قابلیت معمله دارد و به آسانی از کشور خارج میشود. شمش ۵۰ گرمی سوئیسی در صورتی که از فروشندگان معتبر و دارای جواز رسمی خریداری شود قابل گارانتی است و باید جهت تضمین اصالت آن فاکتور رسمی به همراه درج شماره سریال صادر شود .