1110 250 - 0900

شمش طلا ایران شمش

شمش طلا پارسیس  با خلوص 995

قیمت ها به صورت تقریبی می باشد

فروش ویژه

فروش تضمینی با سریال نامبر

شمش طلا ایران شمش 10 گرمی

49,417,000 تومان

فروش ویژه

شمش طلا ایران شمش 1 گرمی

4,942,000 تومان

شمش طلا ایران شمش 2.5 گرمی

12,354,000 تومان

شمش طلا ایران شمش 5 گرمی

24,708,000 تومان

شمش طلا ایران شمش 10 گرمی

49,417,000 تومان

ایران شمش با طلای 24 عیار دارای استاندارد مناسب برای سرمایه گذاری در طلا می باشد . شمش طلا 24 عیار معاف از مالیات بوده و با فاکتور رسمی و گواهی ضمانت و گارانتی خرید ارائه می شود . 

ایران شمش

گواهی اصالت کالا

گارانتی خرید

فاکتور رسمی

قیمت شمش طلا ایران شمش(995)

شمش طلای ایران شمش از معتبر ترین شمش های داخل بازار کشور است.  شمش طلای ایران شمش در اوزان مختلف و استاندارد در بازار عرضه میشود و سرمایه گذاران میتوانند جهت سرمایه گذاری در وزن دلخواه شمش طلای ایران شمش خریداری کنند.

شمش طلای ایران شمش  قابلیت  معامله در تمامی نقاط کشور را دارد.

خرید شمش طلای ایران شمش در هر وزنی در مرکز تجاری زکوین انجام میشود و قابل معامله است.

قیمت شمش طلای ایران شمش به صورت روزانه در سایت زکوین در دسترس خیریداران میباشد. خریداران گرامی برای اطلاع از قیمت دقیق شمش طلای ایران شمش میتوانند به صورت تلفنی با کارشناسان زکوین در تماس باشند.

خرید شمش طلای ایران شمش با فاکتور رسمی و ضمانت اصالت کالا تنها در صورتی امکان پذیر است که شمش طلای ایران شمش از فروشندگان معتبر و دارای جواز رسمی از اتحادیه خریداری شود.

خرید شمش طلای ایران شمش برای سرمایه گذاری توصیه شده توسط کارشناسان سرمایه گذاری میباشد . شمش طلای ایران شمش از اعتبار بالایی برخوردار است و امکان سرمایه گذاری ای امن را به خریداران این شمش میدهد. شمش طلای ایارن شمش در اوزان متفاوتی قابل خریداری میباشد.

شمش ایران شمش سکه در مراکز تجاری دارای مجوز در دسترس سرمایه گذاران است. زکوین یکی از مراکز معتبر و دارای جواز رسمی از اتحادیه میباشد که شمش طلای ایران شمش را در اوزان مختلف به سرمایه گذاران ارائه میکند.