1110 250 - 0900

بولتن تخصصی سرمایه گذاری طلا

راهنمای جامع معرفی برند های شمش های سوئیسی و جهانی

معرفی معتبرترین شمش های سوئیسی و بین المللی شمش سوییسی به ضرب قطعات طلا و نقره در اوزان متنوع و استاندار  ساخت کشور سوئیس اطلاق میشود که از معتبر ترین برند های تولید شمش در دنیا در دهه های گذشته  تا بحال هستند. کشور سوئیسی از معتبر ترین و قدرتمند ترین کشور ها در ضرب […]

تحریریه آکادمی زکوین

شمش طلای سوئیسی

بولتن تخصصی سرمایه گذاری طلا

راهنمای جامع معرفی برند های شمش های سوئیسی و جهانی

معرفی معتبرترین شمش های سوئیسی و بین المللی شمش سوییسی به ضرب قطعات طلا و نقره در اوزان متنوع و استاندار  ساخت کشور سوئیس اطلاق میشود که از معتبر ترین برند های تولید شمش در دنیا در دهه های گذشته  تا بحال هستند. کشور سوئیسی از معتبر ترین و قدرتمند ترین کشور ها در ضرب […]

تحریریه آکادمی زکوین

معرفی معتبرترین شمش های سوئیسی و بین المللی

شمش سوییسی به ضرب قطعات طلا و نقره در اوزان متنوع و استاندار  ساخت کشور سوئیس اطلاق میشود که از معتبر ترین برند های تولید شمش در دنیا در دهه های گذشته  تا بحال هستند.

کشور سوئیسی از معتبر ترین و قدرتمند ترین کشور ها در ضرب و همچنین صادرات شمش های طلا است . این کشور دارای مقررات سختگیرانه ای برای تولید شمش طلا است که به اطمینان از کیفیت و خلوص آن کمک می کند و همچنین شمش های طلا کشور سوئیس توسط  شرکت های مستقل و معتبری بازرسی ، سنجیده و تایید میشوند و هچنین دارای مهر و امضای معتبری هستند .

شمش سوئیسی جزو معتبر ترین و با اصالت ترین  شمش های طلا در جهان است و شمش های طلای سوئیسی از بالاترین اعتبار در جهان برخوردار هستند. این شمش ها از طلای خالص 24 عیار ویا همان طلای 999.9 ساخته شده اند.

شمش های طلای سوئیسی در میان  سرمایه گذاران در فلزات گرانبها به ویژه طلا بسیار محبوب هستند این شمش ها دارای ارزش بالایی هستند و به راحتی قابل نقل و انتقال و معامله هستند.

برند های مختلفی هستند که در کشور سوئیس به ضرب شمش های طلا جهت سرمایه گذاری مشغول هستند و شمش های طلای معتبر و با اصالتی را تولید و به سراسر دنیا توضیع میکنند.

در این مقاله ما به معروفترین و معتبر ترین این برند ها اشاره میکنیم :

 

شمش طلای credit suisse

 1. شمش‌های طلای  Credit Suisse

شمش‌های طلای Credit Suisse یکی از برندهای شناخته‌شده و معتبر در بازار جهانی سرمایه‌گذاری در طلا هستند. این بانک یکی از اولین بانک‌ هایی بود که شمش‌ های طلا را به مشتریان خود ارائه کرد و همچنان در بازار شمش طلا پیشرو است. شمش‌های آنها توسط دو کارخانه ذوب معتبر، Valcambi و PAMP، ساخته می‌شوند و به دلیل خلوص بالا و طراحی‌های جذاب خود محبوب هستند. به‌ویژه آنها در شمش ‌های یک و ده اونس و شمش‌های “آزادی” در اندازه‌های کوچک محبوب هستند.

نکات بیشتر در شمش‌های طلای Credit Suisse

 • شمش های این برند از طلای خالص 99.99 ساخته شده‌اند، که بالاترین استانداردها در طلا برای  سرمایه‌گذاری برآورده می‌کنند.
 • این شمش ها در سراسر جهان به‌طور گسترده شناخته شده و پذیرفته شده‌اند، که باعث می‌شود به راحتی قابل فروش یا مبادله باشند.
 • شمش های طلا Credit Suisse در اندازه‌های مختلف موجود هستند و امکان سرمایه گذاری در وزن های مختلف را ارائه میکنند
 • این شمش های طلا با بسته‌بندی غیرقابل دستکاری و گواهینامه‌های اصالت عرضه می‌شوند تا کیفیت و منشأ آنها را تضمین کنند.

Credit Suisse یک برند معتبر است که محصولات باکیفیتی را ارائه می‌دهد، جهت اطلاعات بیشتر میتواند به سایت https://www.credit-suisse.com  مراجعه کنید.

شمش طلای Valcambi

 1. شمش طلای Valcambi

شمش‌ طلای Valcambi یک نوع منحصربه‌فرد و نوآورانه از شمش طلا هستند که در سال 2011 توسط Valcambi، یک کارخانه ذوب شمش سوئیسی، معرفی شد. این شمش‌ها از 50 گرم طلای خالص 999.9ساخته شده‌اند و طوری طراحی شده‌اند که مانند کارت اعتباری در کیف جا شوند. هر شمش به 50 شمش 1 گرمی جداگانه تقسیم شده است که به راحتی می‌توان آنها را جدا کرد و به عنوان مقادیر کوچکتر طلا استفاده کرد. این امر شمش‌های Valcambi را به یک روش سرمایه‌گذاری متنوع و قابل حمل تبدیل می‌کند.

ویژگی‌های کلیدی شمش‌ طلای Valcambi

 • شمش های طلای  valcambi کوچک و سبک وزن هستند و به راحتی در کیف یا کیف دستی جا می‌شوند.
 •  اینشمش‌ها را می‌توان به راحتی به مقادیر کوچکتر طلا تقسیم کرد، که آنها را برای سرمایه‌گذارانی که می‌خواهند طلا را به مقادیر کوچکتر بخرند و بفروشند، ایده‌آل می‌کند.

اگر به دنبال یک روش سرمایه‌گذاری منحصربه‌فرد و متنوع برای سرمایه‌گذاری در طلا هستید، شمش طلای  Valcambi  یک گزینه عالی برای بررسی هستند. که در آدرس https://www.valcambi.com/  قابل مشاهده هستند . این شمش ها  یک راه ایمن، مطمئن و قابل حمل برای مالکیت طلا هستند و می‌توان آنها را به راحتی به مقادیر کوچکتر تقسیم کرد تا نیازهای سرمایه‌گذاری خاص شما را برآورده کند.

شمش طلای Pamp

 1. شمش های طلای PAMP  

PAMP Suisse یکی از مطرح ترین تولیدکنندگان شمش طلا در جهان است. این برند طیف گسترده‌ای از شمش‌های طلا در انواع طراحی ارائه می‌دهند.

PAMP Suisse، مستقر در سوئیس، از دهه 1970 برای سرمایه‌گذاران خصوصی و کلکسیونرها شمش طلا تولید می‌کند.  شمش‌های طلای خالص 999.9  در اوزان یک گرم تا 100 گرم در بسته بندی امنیتی و شمش 250 گرم و شمش یک کیلوگرم بدئن بسته بندی روانه بازار میکند که در آدرس https://www.pamp.com/ قابل دسترس میباشد.

شمش های برند PAMP  به نسبت دیگر برند های شمش سوئیسی در ایران  شناخته شده تر میباشد. به همین دلیل با خرید شمش های سوئیسی از مراکز معتبر و دارای جواز سرمایه گذاران میتوانند سرمایه گذاری ای امن در شمش سوئیسی داشته باشند.

ویژگی‌های شاخص شمش طلای PAMP:

 •  شمش‌های طلای PAMP دارای خلوص 999.9 هستند که آنها را به انتخابی عالی برای سرمایه‌گذاران می‌کند که به دنبال دارایی با ارزش هستند.
 • شمش‌های طلای  PAMP در سراسر جهان به رسمیت شناخته شده و پذیرفته شده‌اند، بنابراین می‌توانید آنها را به راحتی بفروشید یا مبادله کنید.

خرید شمش سوئیسی پمپ https://zcoinn.com/gold-bar/   با ضمانت برای سرمایه گذاری صورت میگیرد.

شمش طلای Zcoin

 1. شمش طلای زکوین Zcoin

شمش طلای زکوین از طلای 24 عیار و با اصالت ساخته و ضرب میشود که دارای کد استاندارد میباشد همچنین شمش طلای زکوین به همراه کارت گارانتی و  فاکتور رسمی ارائه میشود. زکوین با ارائه فاکتور رسمی و کارت گارانتی اعتبار و اصالت شمش طلای خود را تضمین میکند و سرمایه گذاران میتوانند با خیال راحت سرمایه خود را  در شمش طلای زکوین سرمایه گذاری کنند.

شمش طلای زکوین در اوزان شمش 50 گرمی و شمش 100 گرمی  عرضه میشود و در بستر بلاک چین امنیت آن تعریف شده است. شمش زکوین تحت لایسنس شرکت سوئیسی میباشد و امکان انتقال آن در بستر بلاک چین از طریق رمزارزها وجود دارد.

 

 

شمش طلای Argor-Heraeus

 1. شمش‌های طلای Argor-Heraeus

Argor-Heraeus  یکی از تولیدکنندگان معروف شمش طلا است که در سوئیس مستقر است. شمش‌های طلای  Argor-Heraeus  در هر دو اندازه اونس و گرم موجود هستند و از طلای خالص 9999 تولید می‌شوند. این کارخانه ذوب همچنین مسئول تولید تمام شمش‌های طلا از طرف UBS است. شمش‌های ضرب شده کوچک آنها در یک کارت پلاستیکی مهر و موم شده قرار می‌گیرند و شمش‌های بزرگتر آنها دارای گواهینامه جداگانه هستند. آنها همچنین فناوری “کین بار” را توسعه داده‌اند، که در آن یک هولوگرام لیزری روی هر شمش حک می‌شود.

شمش‌های طلای   Argor-Heraeus  یک انتخاب عالی برای سرمایه‌گذاران طلا هستند که به دنبال شمش‌های باکیفیت و دارای ویژگی‌های امنیتی عالی هستند. این شمش‌ها از طلای خالص 9999٪ ساخته شده‌اند و دارای هولوگرام لیزری منحصر به فرد هستند که جعل آنها را بسیار دشوار می‌کند . Argor-Heraeus یک برند شناخته شده در سراسر جهان در این صنعت است و به دلیل همین شهرت به آسانی در تمام دنیا معامله میشود. و درآدرس https://argor-heraeus.com  قابل مشاهده هستند.

 

شمش طلای Perth Mint

 1. شمش‌های طلای Perth Mint

Perth Mint  ، یکی از تولید کننده برند شمش در استرالیا است. این کارخانه شمش‌های طلایی در وزن‌های مختلف از 1 گرم تا 1 کیلوگرم تولید می‌کند .  Perth Mintبیشتر به خاطر سکه‌های کانگرو و سکه‌های طلای سری قمری سالانه خود شناخته شده است، اما شمش‌های طلای  Perth  Mint  نیز بسیار محبوب هستند. این شمش‌ها همگی 99.99 عیار هستند و از یکی از بهترین کارخانه‌های ذوب طلا در جهان تولید می‌شوند.

ویژگی‌های بارز شمش‌های طلای  https://www.perthmint.com/

 • شمش‌های طلای  Perth Mint  از طلای 999.9  ساخته شده اند ، که آنها را از خالص‌ترین شمش‌های طلای موجود در بازار می‌سازد.
 • شمش‌های طلای  Perth Mint  به‌طور گسترده توسط فروشندگان شمش و فروشگاه‌های سکه در سراسر جهان شناخته شده و پذیرفته می‌شوند، که نقدینگی آنرا برای سرمایه گذاران آسان میازد.
 • شمش‌های طلای  Perth Mint  در طیف وسیعی از وزن‌ها موجود هستند که نیازهای سرمایه‌گذاران فردی و نهادی را به طور یکسان برآورده می‌کند.
 • شمش‌های طلای  Perth Mint  (پرت مینت) دارای طرح‌های پیچیده و حکاکی‌های دقیق هستند که به جذابیت بصری و مطلوبیت آنها در میان کلکسیونرها می‌افزاید.

اگر به دنبال یک شمش طلای قابل اعتماد و باکیفیت هستید، شمش‌های طلای پرت مینت یک گزینه عالی برای سرمایه گذاری هستند.

در اخر باید به این نکته اشاره کنیم که شمش های بین المللی و سوئیسی اگر از فروشندگان معتبر و دارای جواز از اتحادیه و همچنین به همراه فاکتور رسمی با درج شماره سریال شمش خریداری شوند، بهترین گزینه برای سرمایه گذاری هستند زیرا اصالت و اعتبار جهانی دارند.

مرجع قیمت شمش به صورت آنلاین زکوین و TGJU میباشد. تضمین اصالت کالا و گارانتی شمش برای خرید رسمی شمش طلا برای سرمایه گذاری مورد تاکید قرار میگیرد.

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + 17 =

خرید شمش سوئیسی

شمش طلا 1 اونسی سوئیسی پمپ (1oz)

162,090,000 تومان

مطالب بیشتر

مقالات

شمش تقلبی سوئیسی

شمش سوئیسی تقلبی در بازار معرفی شمش سوئیسی  شمش سوییسی به قطعات طلا در اوزان متنوع و استانداری که ساخت کشور سوئیس  میباشد اطلاق میشود. کشور

بیشتر بخوانید »
مقالات

‌فرمول محاسبات طلا 

احتمالا تاکنون به طلا فروشی رفته اید و با این موضوع مواجه شده اید که قیمتی را برای طلای مد نظر شما اعلام می کنند اما از نحوه محاسبه آن اطلاعی ندارید…

بیشتر بخوانید »